www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - CAR WRAPPING

Profesjonalny car wrapping w Poznaniu

Car wrapping to nowoczesne rozwiązanie dla właścicieli samochodów, którzy pragną zmienić kolor swojego auta lub urozmaicić jego wygląd. Metoda ta znana jest od dawna zagranicą natomiast dopiero od niedawna zyskała rzeszę fanów w Polsce. Folia stosowana w ramach car wrapping pozwoli w krótkim czasie zmienić barwę samochodu. Idealnie sprawdza się nawet w sytuacji gdy właściciel chce przejść z ciemnego koloru na jasny co nie zawsze jest łatwe w przypadku stosowania lakierowania.

Jedną z zalet jaką posiada ta metoda to niższy koszt niż przy zastosowaniu klasycznej metody zmieniania koloru samochodu. Folia naklejana na auto pozwala na jego zabezpieczenie przed kamieniami oraz innymi uszkodzeniami. Car wrapping jest polecany również osobom, które chcą aby ich pojazd był wyjątkowy i wyróżniał się z grona tak samo pomalowanych aut. Dzięki nam, w Poznaniu oraz w innych miastach, również za granicą jest już wiele samochodów których kopii nigdzie się nie znajdzie. W kwestii zdobnictwa auta ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia. Dla metody car wrapping nie ma niemożliwych do zrobienia ozdobień pojazdu.

Jeżeli pragną Państwo zmienić wygląd swojego samochodu serdecznie zapraszamy do skorzystania z opcji jaką jest car wrapping. Cena jaką oferujemy za tą usługę jest bardzo atrakcyjna zarówno w przypadku pojedynczych ozdobień czyli oklejenia poszczególnych elementów nadwozia jak i całkowitej zmiany koloru. Nasi Klienci mogą liczyć na to, że ich autem zajmą się dobrze wyszkoleni i doświadczeni pracownicy. Mycie i odtłuszczenie samochodu tak aby folia dobrze przylegała to elementy jakie wchodzą w skład usługi car wrapping. Poznań jest miastem w którym świadczymy nasze usługi. Nasi Klienci mogą liczyć na wysoki standard usług co gwarantuje perfekcyjny wygląd samochodu. Swoją placówkę posiadamy w Poznaniu, ale zapraszamy do nas Klientów z całej Polski oraz zagranicy. Cena naszych usług jest bardzo atrakcyjna w stosunku do cen które oferują fimry na tym samym poziomie co nasza i zależy od zakresu prac oraz wyboru folii. Jeżeli na Państwa aucie występuje drobna rysa a nie chcecie malować całego samochodu idealny jest dla Was właśnie car wrap. Poznań jest miastem do którego można w łatwy i szybki sposób dotrzeć, a my na miejscu w naszej placówce w Poznaniu szybko ulepszymy wygląd Państwa samochodu.

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved