www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - FOLIE OCHRONNE
Folie ochronne na lakier/ Stone Protect
 
Folie ochronne na lakier, przeźroczyste i niezwykle trwałe. Nie zmieniają koloru lakieru, chronią powłokę lakierniczą przed owadami, piaskiem, drobnymi kamykami oraz otarciami.
 
Folie ochronne na samochód są coraz częściej wykorzystywane jako zabezpieczenie newralgicznych części auta. Folie ochronne cechują się wysoką odpornością na rysy, uszkodzenia. To najskuteczniejszy sposób na trwałe zabezpieczenie lakieru!
 
W ofercie Decorfolie Premium Car Wrapping mamy kilka rodzajów folii do zabezpieczenia lakieru: przeźroczyste o różnej grubości 100, 150 i 200 μm, oraz czarną o chropowatej strukturze którą stosuje się na progi, w przestrzeni ładunkowej samochodów dostawczych oraz na tylne zderzaki w samochodach typu kombi.
 
Oferta folii ochronnych przeźroczystych rozróżnia folie typu STANDAD, bazujemy na ofercie Brytyjskiego producenta KPMF oraz folie PREMIUM.
Folie typu PREMIUM to najlepsze obecnie dostępne folie na Świecie do zabezpieczenia lakieru. Oferujemy Koreańską folie ProteXtreme o najwyższym dostępnym połysku bez konieczności jej polerowania (dostępna wyłącznie w DECORFOLIE) Folia ta stosowana jest również na zabezpieczenie reflektorów samochodowych. Za sprawą jej niezwykłej przejrzystości i połyskowi nie zmienia parametrów reflektorów i jest zupełnie niewidoczna.
 
Oferujemy również Amerykańską folie HEXIS BodyFence którą posiada właściwości regeneracyjne. W przypadku jej zarysowania wystarczy polać auto ciepła wodą i zarysowania samoistnie znikną.
 
Zabezpieczenie lakieru może być częściowe na wybranych elementach samochodu jak przedni zderzak, maska, progi czy nadkola ale również możemy zabezpieczyć całe auto. (takie realizacje również mamy w swoim portfolio)
 
Folie ochronne to nie tyko zabezpieczenie samochodów prywatnych ale również firm czy instytucji. Idealnie nadają się do zabezpieczenia skuterów, motocykli zwłaszcza baków, kufrów motocyklowych i wszystkich innych elementów lakierowanych.
 
Praktyczne korzyści:

 

Zabezpieczenie lakieru w Poznaniu

Oklejamy folią nasze niewielkich rozmiarów telefony, aby je chronić. Dlaczego więc nie oklejać samochodów? Prawie niewidoczna dla oczu ochrona samochodu nie wpływa na wygląd zewnętrzny i jednocześnie chroni go skutecznie. Zapewniając tym samym zabezpieczenie lakieru. Poznań jest miastem, gdzie mogą Państwo przyjrzeć się naszym realizacjom na żywym organizmie. Wieloletnie zabezpieczenie warto wykonać zarówno na nowych, jak i starszych autach, mając na uwadze, że w przypadku szkody ubezpieczenie nie zrefunduje nam całkowicie szkody. Dlatego inwestycja w folię jest opłacalna jako polecana ochrona auta. Folia stanowi najlepszą ochronę lakeru z pośród wszystkich dostępnych środków. Poznań i okolice to rejon, w którym mamy wyrobioną przez lata markę doskonałej jakości. Folia to ochrona auta przed uszkodzeniami mechanicznymi na skutek wszelkich uderzeń od kamyków, żwiru lub bardzo często spotykane plamy od smoły, jak również negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, w tym promieniowania słonecznego – nasze folie to skuteczna ochrona samochodu. Kto z nas nie ma problemów z zaschniętymi resztkami owadów czy porysowanego lakieru przez gałęzie.

 

Ochrona auta dzięki poznańskiej firmie Decorfolie

Zakup samochodu to inwestycja często na długie lata, dlatego warto o niego zadbać. Profesjonalna usługa jest dostępna w miejscowości Poznań. Z uwagi na fakt, iż na co dzień występuje wiele czynników mogących zniszczyć powłokę lakierniczą, ochrona auta poprzez folię to zdroworozsądkowe oraz ekonomiczne podejście. Poznań jest miastem, w którym nasza firma jest znana z wysokiej jakości profesjonalnych usług. Zabezpieczenie lakieru to wbrew pozorom skomplikowany proces wymagający zaawansowanej wiedzy. Nie warto wykonywać go samemu, ponieważ efekt końcowy może być odwrotny od zamierzonego. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w mieście Poznań.

 

 

Zabezpieczenie lakieru w Poznaniu

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved