www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - ŁODZIE, YACHTY:

Firma DECORFOLIE s.c. 

Oferuje całkowitą i częściową zmianę koloru łodzi motorowych, jachtów, żaglówek, skuterów wodnych. Oklejamy z zewnątrz oraz środki łodzi oraz ich detale. Zajmujemy się demontażem elementów i ich powtórnym złożeniem. Wyklejamy również grafikę odwzorowaną ze zdjęć przed zmianą koloru łodzi i powtórnym naklejeniem na już zmienioną kolorystycznie jednostkę.

Poza zmianą kolorystyczną oraz grafiką oferujemy foliowanie szyb, które polega na ich przyciemnieniu w odcieniach czerni, brązu oraz w kolorze zielonym lub niebieskim. Możemy zastosować również folie z efektem lustra. Zabieg taki dotyczy szyb szklanych. Na szyby z poliwęglanu stosujemy inne rodzaje folii. Zabieg taki poprawia wizualnie atrakcyjność łodzi oraz chroni przed promieniowaniem UV i refleksami które powstają z odbicia słońca od tafli wody.

W zależności od potrzeb demontujemy: podpory, owiewki, ucha cumownicze, knagi, relingi... Szlifujemy... po zmianie koloru wszystkie zdemontowane elementy montujemy na uszczelniacz.

Działamy na terenie całego Kraju (w zależności od zlecenia). Mniejsze jednostki (łodzie motorowe) można dostarczyć do Poznania a do większych organizujemy wyjazd i pracujemy u klienta lub w marinie lub innym miejscu które spełni określone warunki. Najważniejsze kryteria doboru miejsca: zadaszenie najlepiej zamknięta hala, w okresie zimowym ogrzewana (przynajmniej na czas montażu folii), dostęp do prądu i oświetlenie. Ważne są również warunki sanitarne.

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved