www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - PROGI SAMOCHODOWE

Wysokiej jakości folie na progi samochodowe

Odpowiednie zabezpieczenie progów samochodowych to szczególnie ważna sprawa dla miłośników swoich własnych czterech kółek. W zabezpieczeniu progów samochodowych pomoże odpowiednia do tego celu folia. W naszej ofercie dostępne są różnego typu folie na progi samochodowe (Poznań). Począwszy od bezbarwnych folii zabezpieczających po folie w kolorze czarnym z charakterrysztyczną fakturą. Nasz punkt usługowy w Poznaniu oferuje wyłącznie folie najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów.

 

Dla kogo folie na progi?

Folie na progi samochodowe (Poznań) to dobre rozwiązanie dla posiadaczy nowych aut prosto z salonu. Wyklejając progi dodatkową warstwą ochronną podwyższa się ich odporność na czynniki zewnętrzne i trwałość dzięki czemu lakier w tym miejscu niegdy się nie przetrze co uchroni go przed rzdzą a samochód zachowa swój blask na dłużej. Aby folia na próg samochodowy działała poprawnie i spełniała dobrze swoje zadanie, konieczne jest jej odpowiednie przycięcie i założenie. Zanim folia zostanie zamontowana, konieczne jest bardzo dokładne odtłuszczenie i umycie progu. Folia powinna być montowana w odpowiednich warunkach aby zapewnić jej prawidłowy i czysty montaż.

Oferujemy nie tylko folie na progi samochodowe. W naszej siedzibie zlokalizowanej w Poznaniu znajdziesz wszelkiego rodzaju inne folie, w tym folie przeciwsłoneczne. W razie potrzeby nasi pracownicy służą pomocą zarówno przy wyborze jak i przy montażu folii ochronnej na progi samochodowe. Zapewniamy, że z naszymi pracownikami będziesz w stanie wybrać produkt, który z pewnością przypadnie ci do gustu i spełni wszystkie twoje oczekiwania.

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved