www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - PRZYCIEMNIANIE SZYB

Przyciemnianie szyb samochodowych – DECORFOLIE

Firma DECORFOLIE s.c. oferuje szeroki wybór folii do przyciemnia szyb samochodowych. W ostatnich latach folie przyciemniające są coraz bardziej popularne. Ze względu na wiele czynników takich jak: zwiększona prywatność, ochrona przed nagrzaniem, redukcja kosztów paliwa związana z klimatyzacją. Głównym kryterium wyboru folii przez klienta są parametry techniczne, co przekłada się na jej cenę. DECORFOLIE proponuje Państwu folie przyciemniające (Poznań) reprezentujące najwyższe standardy jakości, które są gwarancją długotrwałego użytkowania produktu. Najtańsze folie przyciemniające w ofercie firmy, to folie typu STANDARD, jest to dymiony poliester dostępny o różnym stopniu przyciemnienia. To opcja najczęściej wybiera przez klientów. Dla osób wymagających - Folie PREMIUM metalizowane lub ceramiczne, napylane warstwą metalu lub ceramiki, która podnosi właściwości ochronne folii oraz jej żywotność.

 

Auto folie - Poznań

W procesie doboru folii bierzemy pod uwagę potrzeby i preferencje naszych klientów. Niezwykle istotny jest wybór przepuszczalności światła widzialnego, tzn. czy folia jest bardzo ciemna, średnio ciemna czy jasna. Przyciemnianie szyb (Poznań) to najlepszy wybór. O ich wyborze decyduje również kolor, oferujemy folie w odcieniach czerni, brązu oraz na zamówienie zielone i niebieskie. Posiadamy różnorodną ofertę dostosowaną do Państwa oczekiwań.

Najważniejszymi cechami naszych folii samochodowych (m.in. przyciemniających) są:

 
 

Folie przyciemniające - Poznań

Przedstawione informacje dotyczą folii dostępnych na decorfolie.pl, do których należą: OPTI Automative Film, GLOBAL, SOLAR SCREEN. Wszystkie wymienione folie posiadają międzynarodowe certyfikaty. Na terenie polski dodatkowo folie zostały przebadane i uzyskały certyfikat PZH (Polski Zakład Higieny) oraz certyfikat Instytutu Ceramiki i Szkła. Nasz Salon Montażu posiada nadany numer przez Instytut, który uprawnia do montażu folii. Jest to profesjonalna usługa, dzięki której Twoje auto nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Nie mamy sobie równych w usłudze takiej jak przyciemnianie szyb. Poznań – to tutaj znajduje się nasz zakład, do którego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

 
Przyciemnianie szyb Poznań

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved