www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - REKLAMA NA AUCIE

Reklama na samochodzie - Poznań

W ramach naszej oferty świadczymy usługi w oklejaniu pojazdów grafiką. Oczekiwania naszych klientów są wysokie, a my staramy się im sprostać. Wykonana u nas reklama na samochodzie (Poznań) chrakteryzuje się nie tylko atrakcyjną formą oraz przyciągającą uwagę treścią. Musi być również solidna i trwała - przede wszystkim odporna na coraz bardziej niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak intensywne naświetlanie promieniami słońca, czy strugi tak zwanego kwaśnego deszczu. Dlatego, w trosce o wysoką jakość usług, dokładamy starań, aby reklama na samochodzie (Poznań) była wyjątkowa i trwała.

Nasza profesjonalna, poznańska firma zajmuje się oklejaniem samochodów. Efektownie zaprezentowana reklama na samochodzie przyciąga zawsze rzesze nowych Klientów pod wskazany adres. Jeśli jesteś mieszkańcem Poznania, z pewnością z łatwością trafisz do naszego biura. Chociaz to właśnie tutaj mieści się główna siedziba naszej firmy, to jesteśmy także w stanie obsłużyć Klientów z miejscowości sąsiadujących z Poznaniem, jego okolic oraz całej Polski. Nie ma drugiej takiej firmy w Poznaniu, która z równą szybkością, polotem oraz artystycznym zacięciem przygotuje efektowną reklamę na samochodzie.


Oklejanie samochodów – Poznań

Usługę wykonujemy w naszym salonie montażu oraz u klientów, jeżeli jest taka możliwość. W naszym portfolio mamy realizacje na samochodach osobowych, dostawczych oraz autobusach. Oklejanie samochodów (Poznań) obejmuje również przygotowanie odpowiedniego projektu. Nasz profesjonalny zespół zapewnia zarówno wsparcie podczas projektowania, jak i solidne wykonanie powierzonego nam projektu, a to wszystko w odpowiednio krótkim czasie, tak ważnym dla naszych klientów.

Oferowane przez nas oklejanie samochodów odbywa się zawsze przy użyciu profesjonalnych materiałów introligatorskich i samoprzylepnych najwyższej jakości. Mieszkańcy Poznania, czy całej Polski zasługują na usługi wykonywane ze starannością – takie też właśnie znajdziesz u nas. Stosujemy folie odporne na wszelkiego rodzaju związki chemiczne, a także zjawiska pogodowe. Kolory reklam samochodowych tworzonych u nas bardzo długo zachowują intensywność. Folie nie zdzierają się i nie rwą. Przygotowujemy mobilne reklamy i oklejamy samochody różnego typu, od małych, osobowych, po większe, dostawcze, busy, ciężarówki i tiry. Współpracujemy z mobilnymi przedstawicielami różnych gałęzi handlowo - usługowych. Mamy w tym doświadczenie, więc przygotować możemy reklamy dla każdej firmy bez względu na prezentowany profil działalności. Jeśli chcesz, aby Twój samochód stał się nośnikiem czytelnej reklamy, a do tego wyróżniał się na tle konkurencji - zgłoś się do nas! Kolorową reklamą na samochodzie zdziałać można o wiele więcej od telefonu, reklamy prasowej oraz internetowej. Reklamy samochodowe naszej firmy najszybciej zapadają w pamięć.


Co więcej? Reklama na autobusach!

Realizujemy również duże projekty na etapie produkcji pojazdów komunikacji miejskiej. Między innymi reklama na autobusach (Poznań) to jedna z opcji oferowanych przez naszą firmę. Jeżeli interesuje Państwa oklejanie pojazdów sportowych, osobowych, ciężarowych bądź innych - również z wielką chęcią pomożemy w realizacji indywidualnych założeń w naszej siedzibie w Poznaniu, ale również na terenie całej Polski.

 

Reklama na samochodzie w Poznaniu

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved