www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - ZMIANA KOLORU
Zmiana koloru samochodu/ Colorchange / Premium Car Wrapping
 
Firma DECORFOLIE posiada wyspecjalizowaną kadrę montażystów i duże doświadczenie zdobyte podczas wyjazdów zagranicznych, między innymi do Korei Południowej, Dubaju oraz podczas szkoleń przeprowadzonych w Polsce między innymi przez montażystów z Czech.
 
Oferujemy pełną oraz częściową zmianę koloru samochodów prywatnych, służbowych i wyścigowych. Oklejamy również motocykle, ciężarówki, łodzie, jachty, motorówki, quady, naczepy, kapmery, samoloty, śmigłowce. Część z naszych realizacji można zobaczyć w dziale galeria na stronie decorfolie.pl, na Instagramie, flickr oraz facebooku.
Pracujemy na najlepszych dostępnych foliach światowych producentów folii: KPMF, GrafiWrap, HEXIS, ARLON...
Decorfolie Premium Car Wrapping - to wysoka jakość usług począwszy od przygotowania samochodu; umycie, odłuszczenie, przygotowanie powłoki lakierniczej, demontażu elementów nadwozia, aplikacje folii i montażu.
 
W ofercie posiadamy folie w połysku, macie, metalizowane (metalik), folie strukturalne jak braszowane aluminium oraz skóra, carbon i chrom.
 
Oklejamy również elementy wymontowane dostarczone przez klientów: lotki, zderzaki, progi, listwy ozdobne, grille, spoilery, elemnty motocykli, elementy wyposażenia wnętrza kokpity, schowki, elementy z kierownicy itp.
 
Co przemawia za zmianą koloru samochodu lub innego pojazdu:

 

Zmiana koloru samochodu w Poznaniu

Jeżeli znudził się Państwu kolor samochodu i macie ochotę na małe bądź duże zmiany, zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty, która skierowana jest właśnie do Was. Poznań to miasto ogromnych możliwości, a jedną z nich jest ta oferowana przez nas - zmiana koloru samochodu. Oferujemy Państwu wiele zróżnicowanych możliwości, dzięki którym w szybki i w pełni bezpieczny sposób zmienią Państwo swoje auto, nadając mu całkiem nowego charakteru. Zamiana koloru samochodu odbywa się w naszym salonie przy pomocy specjalnych folii, dlatego jest to proces w stu procentach odwracalny i bezpieczny dla Państwa samochodów. Zmiana koloru auta tą metodą jest również o wiele tańsza niż lakierowanie, co również jest jej niewątpliwym atutem. Jest to proces w 100% odwracalny w przeciwieństwie do lakierowania. Ponadto lakierowanie samochodu bez wyraźnej potrzeby obniża wartość samochodu.

 

Profesjonalna zmiana koloru auta

Do realizacji zleconych przez Państwa projektów, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, odpowiednio przygotowanych i uzdolnionych pracowników, dla których zmiana koloru samochodu nie stanowi żadnego problemu. Wykonują oni swoją pracę szybko, starannie oraz przede wszystkim solidnie. Jesteśmy autoryzowanym punktem montażu folii do zmiany koloru samochodów, marki ORACAL. Ponadto posiadamy certyfikaty potwierdzające szkolenia w Polsce jak i za granicą. Jako jedni z pierwszych w Wielkopolsce tj. od 2009 roku mamy doświadczenie w oklejaniu samochodów foliami do zmiany koloru. Poznań to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba, jednak na co dzień gościmy również wielu klientów z innych miast zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zmiana koloru auta to prosty oraz bardzo efektowny sposób na wyróżnienie się z tłumu. Usługi, które świadczymy, skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, dla których zmiana koloru samochodu (Poznań) może być ciekawym i bardzo oryginalnym sposobem skutecznej reklamy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością wszystkie osoby zamieszkujące Poznań oraz inne miasta.

 

Zmiana koloru samochodu w Poznaniu

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved