www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

FOLIE dla DOMU, FIRMY: - ANTYBAKTERYJNE

Folie antybakteryjne Pure Zone - Poznań

Firma Decorfolie z siedzibą w mieście Poznań oferuje innowacyjne folie antybakteryjne. Folia antybakteryjna Pure Zone firmy HEXIS charakteryzuje się hamowaniem rozwoju bakterii. Nasza folia przeciw bakteriom idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie bardzo ważne jest zachowanie wymaganej odpowiedniej czystości, takich jak: gabinety kosmetyczne oraz lekarskie, przychodnie, miejsca gastronomiczne, hotelarskie lub też w przedszkolach, gdzie dzieci są narażone na krążące w powietrzu wirusy, które skutecznie są zatrzymywane przez folie antybakteryjne. Folia antybakteryjna świetnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym, który wymaga sterylności, aby uchronić dziecko od bakterii.

 

Folia antybakteryjna sposobem na ochronę przeciw bakteriom

Oprócz hamowania rozwoju szkodliwych dla ludzi bakterii - nasze folie zapobiegają przenikaniu ich do minimum, przez co pomieszczenia, lub produkty które są oddzielone przez folie antybakteryjne zachowują czystość mikrobiologiczną oraz sterylność, a to oznacza, że pomieszczenia, których czystość jest znormalizowana według określonych norm - będą spełniały wszystkie wymagania i kryteria czystości. Z użyciem folii antybakteryjnych firmy Decorfolie (Poznań) gwarantujemy utrzymanie sterylności oraz czystości pomieszczeń, które są chronione przez nasze produkty. Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję i zadowolenie klienta po zakupie z użytkowania naszych innowacyjnych folii. Folie antybakteryjne naszej firmy oferujemy z montażem głównie na terenie Poznania, aczkolwiek jesteśmy otwarci na wszelkie montaże z każdego regionu Polski.

 

Folie antybakteryjne - Poznań

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved