www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Fachowe oklejanie szyb w biurach

Oklejanie szyb w biurze to doskonały sposób na zmianę zarówno aranżacji jego wnętrza, jak i poprawę wyglądu zewnętrznego naszej placówki. W Poznaniu zdecydowanym liderem w tej dziedzinie jest firma Decor Folie, która świadczy swoje profesjonalne usługi, jeśli chodzi o oklejanie szyb w biurze. Poznań to nie jedyny obszar naszego działania – oferujemy nasze kompleksowe usługi również na terenie całego województwa wielkopolskiego. Oklejanie szyb w biurze to świetny sposób na ograniczenie uporczywego nadmiaru światła słonecznego, które niezwykle utrudnia pracę, odbijając się od ekranów monitorów biurowych. We wnętrzach Państwa biur proponujemy z kolei efektowne folie dekoracyjne oraz matowe folie z efektem mrożenia, stosowane na szklanych szklankach działowych. Dzięki ich zastosowaniu można w niezwykle łatwy sposób wydzielić intymną przestrzeń w boksach biurowych, chronioną przed spojrzeniami osób z zewnątrz.

Oklejanie szyb w biurze umożliwia również zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w naszym lokalu, poprzez zastosowanie specjalistycznej folii antywłamaniowych na szyby zewnętrzne. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy okleić szyby w biurze i jaką firmę wybrać do realizacji takiego zlecenia, gorąco rekomendujemy Państwu naszą firmę jako niekwestionowanego lidera w Poznaniu i jego okolicach. Nasze wieloletnie doświadczenie, markowe produkty oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny gwarantują usługi najwyższej jakości. Poznań, ulica Wołczyńska to nasza siedziba, do której serdecznie Państwa zapraszamy!

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved