www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

FOLIE OKIENNE (POZNAŃ) BEZPIECZNE DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO i nie tylko...

Folie okienne bezpieczne, zwane inaczej foliami ochronnymi, znajdują swoje zastosowanie w przemyśle spożywczym. Zgodnie z dyrektywami Unii Europejskiej i wymaganiami systemu HACCP w firmach, w których jest produkowana lub pakowana żywność, szyby w oknach i świetlikach powinny być zabezpieczone przed stłuczeniem. Folie okienne Bezpieczne (Poznań) mają na celu zapobieganie przedostaniu się odłamków szkła do żywności!

HACCP to skrót od pierwszych liter angielskiej nazwy Hazard Analysis and Critical Control Point. W polskim tłumaczeniu rozumiemy to jako Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli. System HACCP pozwala uzyskać pewność, że zakład wykonuje wszystkie działania dla bezpieczeństwa wyrobu i zdrowia konsumentów w odniesieniu do przepisów, zasad dobrej praktyki produkcyjnej oraz potrzeb klientów. Podstawą prawną do wprowadzenia systemu HACCP jest Dyrektywa Nr 93/43/EEC z 14 czerwca 1993 r. dotycząca higieny środków spożywczych. W niej to określono podejście do spraw jakości i bezpieczeństwa żywności dla wszystkich stron zaangażowanych w proces produkcji żywności. Folie bezpieczne (Poznań) pomagają zwiększyć bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu wspomnianych wyżej wymogów prawnych. Warto zaopatrzyć się w nasze profesjonalne folie.


Folia na szyby? Poznań miastem z najlepszym producentem

Gwarantujemy, że folia na szyby (Poznań) przyczyni się do zachowania higieny pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej i przy produkcji opakowań. Z pewnością będą Państwo zadowoleni z montażu folii okiennej ochronnej.Po wejściu Polski do Unii Europejskiej, spełnianie wymogów HACCP stało się koniecznością.
 
Przepisy dotyczące HCCP:
Na podstawie art. 3 ust. 3 pkt. 41 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 27 września 2006 r. (Dz. U. z 2006 r. Nr 171, poz. 1225).
 
Ustawa z dnia 30 października 2003 r. o zmianie ustawy o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia oraz niektórych innych ustaw w: (Dz. U. z 2003 r. Nr 208, poz. 2020)
 
 
 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved