www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

FOLIE dla DOMU, FIRMY: - NA OKNA, SZYBY

Jakościowe folie na okna dostępne w Poznaniu

Działająca od lat w Poznaniu nasza firma DECORFOLIE w montażu folii samochodowych i okiennych nie ma sobie równych pod względem profesjonalizmu. Znajdująca się w naszej ofercie folia do szyb zadowoli najbardziej wymagających. Folie na okna montujemy na terenie całej Wielkopolski, jak i w całym kraju, bazując na wieloletnim doświadczeniu, szkoleniach krajowych i zagranicznych. Naszym klientom proponujemy folie na okna wyłącznie wysokiej jakości, pochodzące od uznanych producentów, takich jak: Oracal, Avery, Arlon, KPMF, Bruxafol, 3M, HEXIS, PROTEXTREME, SolarScreen i Aslan. Markowa folia do szyb, w zależności od jej rodzaju, może spełniać wielorakie funkcje:
 

 

Praktyczne folie na szyby

Folie na okno zamówione w Poznaniu dostarczą satysfakcji zarówno dzięki w pełni profesjonalnemu ich montażowi, jak i szerokiemu asortymentowi – od folii przezroczystych, przez lustrzane z efektem lustra weneckiego po witrażowe dostępne w bogatej gamie kolorów. Montujemy folie na okno, które zmienią charakter pomieszczenia, czyniąc je bardziej pogodnym i przyjaznym, zasłonią przed wścibskimi, po stłuczeniu szyby zminimalizują straty, nie pozwalając się rozsypać odłamkom szkła, pomogą utrzymać czystość w salonie SPA. Doradzamy, jakie folie na okna najlepiej wybrać, by zamówienie złożone w DECORFOLIA w Poznaniu okazało się trafnym wyborem.

Folie na okna (Poznań) to oferta dla wymagających, ceniących funkcjonalność i estetykę swojego otoczenia w pracy i w domu.

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved