www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

FOLIE dla DOMU, FIRMY:
Firma DECORFLIE oferuje montaż (foliowanie) folii okiennej na szybach płaskich.
Usługa realizowana jest przeważnie na szybach istniejących już w obiekcie (domu, firmie, hali, biurze...) Praktycznie każda powierzchnia płaska (tj. szyba) nadaję się do montażu folii, zatem ścianki działowe, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, fasady szklane oraz balkony również pozwalają na wykonanie takiej usługi. Ponadto możemy aplikować folie na szybach jeszcze nie zamontowanych w tym również dostarczonych do naszej firmy.
Wszelkiego rodzaju lustra również podlegają montażowi folii np bezpiecznej, witrażowej (kolorowej), matowej (z efektem mrożenia) lub wyciętej na ploterze w dowolnym kształcie. Usługa montażu folii wycinanej ploterowo również dotyczy szyb okiennych jak i działowych.
 
Mamy doświadczenie w demontażu i montażu szyb w ramach (profilach) aluminiowych, plastikowych oraz drewnianych. Posiadamy pełne zaplecze sprzętowe jak i odpowiednią ilość montażystów.
W zależności od montowanych folii, wyciągamy szyby z okien lub pozostawiamy demontując jedynie ramki okienne. W razie konieczności demontujemy rolety, żaluzje okienne.
 
Zakres naszych usług związany z montażem folii jest bardzo szeroki. Montujemy folie lustrzane, przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, witrażowe, dekoracyjne.
 
Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy również uznanym podwykonawcą wielu firm.
Realizujemy zlecenia na terenie Poznania, Wielkopolski oraz w zależności od wielkości inwestycji na terenie całego Kraju.

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved