www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

- ANTYWŁAMANIOWE

Folie antywłamaniowe z Poznania - chroń siebie i swoich bliskich

Folie okienne antywłamaniowe, pomagają chronić ludzi i przedmioty przed atakiem włamywacza i wandali. Nie ma wątpliwości, że folia antywłamaniowa to współczesna alternatywa dla krat zabezpieczających okna budynku. Folia antywłamaniowa to nowoczesny gwarant bezpieczeństwa. Prawidłowo zamontowana folia antywłamaniowa w znaczny sposób utrudni atak wandali oraz ograniczy atak złodziei i ewentualny rabunek. Oferowane folie antywłamaniowe mają wysoką jakość optyczną, co pozwala montować je w witrynach sklepów, domach, firmach, bankach, kantorach, nie ograniczają wizyjnie, a zabezpieczają na wypadek ataku oraz innych zdarzeń losowych.

 
Folie antywłamaniowe - Poznań
 

Folia tzw. bezpieczna

Oznacza to, że prawie każda powierzchnia szklana może być przystosowane do spełniania norm prawnych i zainstalowana np. w szkołach, ośrodkach opieki, obiektach sportowych i budynkach publicznych. Zapewnia ona bezpieczeństwo i gwarantuje, że szyba się nie roztrzaska np. w przypadku uderzeń, wybuchu lub pożaru. Sa to specjalistyczne certyfikowane folie o dużej wytrzymałości. Folie te posiadają certyfikat potwierdzający ich wytrzymałość i odpowiednią klasę zabezpieczenia, dlatego też określane są jako folie bezpieczne. Folie okienne bezpieczne dają możliwość przystosowania szyby do spełnienia prawnych warunków funkcjonowania danych instytucji, nadając im odpowiednią klasę pod względem zabezpieczenia. Dotyczyć to może np. szkół, żłobków, szpitali oraz firm związanych z produkcją, przetwarzaniem i magazynowaniem żywności. Folia aplikowana jest również na inne szklane powierzchnie, takie jak lustra, ścianki działowe, okna dachowe, świetliki. Wielowarstwowa budowa przekłada się na ich trwałość i szerokie zastosowanie. Mają wysoką jakość optyczną, co pozwala montować je wszędzie tam gdzie przy produkcji lub przetwarzaniu żywności występują elementy szklane które nie powinny być trwale zasłonięte. Folie tego typu zaleca się również stosować wszędzie tam gdzie pośrednio ma to związek z żywnością np. produkcja wszelkich opakowań lub inny asortyment który ma kontakt z żywnością. Miejscem montażu i zabezpieczeniem powieszchni szklanych są również jadłodajnie, restauracje, stołówki, lodziarnie jednym słowem wszystkie firmy które zajmują sie żywieniem zbiorowym. Montaż folii może objąć również elementy maszyn i urządzeń takich jak chłodnie, lady chłodnicze, stoły, stoliki, regały szklane. Oferowane folie bezpieczne spełniają wymagane normy m.in. HACCP, BRC, IFS.

 

 
Folie ochronne - PoznańFolie bezpieczne - Poznań

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved