www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

GALERIA - NASZA PRACA: - Dom & Firma

Oklejanie witryn – Poznań (Wielkopolska)

Oklejanie witryn bywa jak klejenie tapet, trzeba wykazywać ogromną cierpliwość oraz posiadać zdolności manualne, przy czym, aby uzyskać efekt idealny, niezbędna jest do tego gorliwa pieczołowitość. Pomoc swoją w tym zakresie oferuje firma DECORFLIE, która na szybach płaskich firm, domów oraz hali realizuje montaż folii na terenie Wielkopolski, a w zależności od wielkości inwestycji, także i na terenie całego kraju. Wszystkie zlecenia na oklejanie witryn (Poznań) wykonujemy zarówno na szybach wprawionych, jak i jeszcze tych niezamontowanych, całość prac włącznie z demontażem i ponownym montażem szyb wykonujemy samodzielnie i z pełną precyzją.


Oklejanie okien – Poznań i okolice

Jako firma o wieloletnim doświadczeniu i odpowiednim do tego zapleczu, wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku estetyczne i wysokiej jakości formy oklejania z użyciem folii lustrzanych, przeciwsłonecznych, antywłamaniowych, witrażowych i dekoracyjnych, które jesteśmy w stanie zamontować na niemal każdej płaskiej, powierzchni, jaką jest szyba. Zachęcamy do skorzystania z oferty na oklejanie okien (Poznań – teren, na którym działamy najprężniej), jak również z pozostałych, świadczonych przez nas usług.

 

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved