www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

GALERIA - NASZA PRACA: - Przyciemnianie_Szyb

Jak przyciemnić szyby?

Przyciemnianie szyb w samochodzie ma bardzo duże znaczenie praktyczne. Po pierwsze w istotny sposób ogranicza nagrzewanie się wnętrza auta, co stanowi ogromną zaletę zwłaszcza latem; po drugie - stanowi barierę dla oczu wścibskich osób zaglądających do środka, a tym samym daje pasażerom nieco więcej prywatności. Jak przyciemnić szyby w Poznaniu? Profesjonalne przyciemnianie szyb w Poznaniu oferuje nasza firma Decorfolie, której siedziba mieści się przy ul. Wołyńskiej 56. Usługę wykonujemy szybko, sprawnie i profesjonalnie. Nasi pracownicy to osoby posiadające odpowiednie przeszkolenie, zarówno w zakresie wykonywanych obowiązków, jak i przepisów prawa, jakie obowiązują w takim temacie, jak przyciemnianie szyb (Poznań). Odwiedzając Decorfolie s.c. można się dowiedzieć m.in., że właściciel samochodu z przyciemnionymi szybami, powinien dysponować zaświadczeniem, informującym o tym, że folie spełniają wymogi techniczne i założono je w specjalistycznym zakładzie. Nasi pracownicy nie tylko wyjaśnią jak przyciemnić szyby, ale także w profesjonalny sposób wykonują taką usługę dla Klienta. Oceniają też, czy dana szyba może zostać oklejona folią. Jeśli występują na niej pęknięcia, odpryski lub inne uszkodzenia.

 

Profesjonalne przyciemnianie szyb w Poznaniu

Korzystniejsze zatem jest zgłoszenie się do specjalistycznego zakładu, który posiada w swojej ofercie przyciemnianie szyb (u nas w Poznaniu), niż podejmowanie się tego zadania samodzielnie. Decydując się na profesjonalne przyciemnianie szyb, warto wybierać firmy, które dysponują odpowiednimi certyfikatami i atestami. Wydawaniem takich dokumentów zajmuje się Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie. Co istotne, certyfikaty powinny posiadać nie tylko zakłady wykonujące tego typu usługi, ale również wykorzystywane do tego celu materiały, czyli folie. Jeśli po przeczytaniu niniejszego wpisu nadal nasuwają się jakieś pytania lub wątpliwości co to tego, jak przyciemnić szyby, warto skontaktować się z profesjonalnym zakładem w celu znalezienia na nie odpowiedzi.

 

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved