www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

GALERIA - NASZA PRACA: - Zmiana Koloru 1

Oklejanie pojazdów – Poznań

Jest wiele możliwości upiększenia samochodu. Może to być wymiana części, zmiana lakieru. Ciekawą metodą jest oklejanie pojazdów. Poznań, miasto wielu możliwości daje i taką opcję swoim mieszkańcom. Zastosowanie folii to już nie tylko przyciemnianie szyb. Szukasz sposobu na odświeżenie wyglądu swojego auta? Zmiana koloru poprzez oklejenie jest idealnym wyjściem. Tańszym niż lakiernik i do tego w pełni odwracalnym. Jeśli po czasie zmienisz zdanie, będziesz mógł powrócić do poprzedniego koloru.


Oklejanie szyb – Poznań

Jakie korzyści przynosi oklejanie szyb? Poznań zobaczy twoje auto w odmienionej wersji, ale to nie wszystko. Zmniejszysz ryzyko włamania i zadbasz o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich. W razie stłuczki folia chroni pasażerów przed odpryskami szkła. Jeśli już o ochronie mowa, to dostępne są również folie zabezpieczające lakier przed uszkodzeniami. Całkowicie przeźroczyste, nie zmienią barwy auta.


Reklama na autobusach - Poznań

Oprócz zastosowania folii do celów upiększających jest jeszcze inna możliwość: chodzi tu o reklamę. Witryny sklepów lub kasetony aż proszą się o zamontowanie foli drukowanej, przyciągnie to uwagę potencjalnych klientów. Tak samo, jak reklama na autobusach. Poznań posiada dobrą komunikację miejską, autobusy oferują znaczną powierzchnię reklamową. Trzeba ją odpowiednio zagospodarować. Pozwoli to na pokazanie się wielu ludziom, zwiększy sprzedaż czy popyt na oferowane usługi. Reklama na autobusach nie dotyczy tylko komunikacji zbiorowej. Każdy właściciel takiego pojazdu może skorzystać z tej formy promocji.

Jeżeli pragną Państwo w ciekawy oraz niekonwencjonalny sposób upiększyć swoje auto, zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy znajdującej się w Poznaniu. Oklejamy pojazdy różnego gatunku, zarówno prywatne, jak i firmowe, bez względu również na ich typ. Samochody osobowe, sportowe, ciężarowe, a nawet autobusy - wszystkie auta w rękach naszych specjalistów nabiorą nowego, wyjątkowego wyrazu. Dzięki bardzo modnym oraz nietuzinkowym usługom świadczonym przez naszą firmę odmienimy każdy pojazd i sprawimy, że nabierze on indywidualnego charakteru. Gwarantujemy usługi świadczone na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zadowala Klientów nie tylko zamieszkujących Poznań, ale także osoby, które przybywają do nas z wielu innych miast w celu upiększeniu swojego pojazdu. Pozytywne opinie naszych Klientów motywują nas do dalszego rozwoju oraz poszerzania zakresu naszych usług. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, kreatywnych oraz odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, dla których oklejanie pojazdów (Poznań) to nie tylko praca, ale również ogromna pasja. Z wielkim zaangażowaniem oraz ogromną precyzją montują oni folie do zmiany koloru na wszelkiego typu pojazdach.

 

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved