www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

NASZE FOLIE - FOLIE OKIENNE

Folie Okienne, dekoracyjne

 
Na przełomie lat i pracy z różnymi foliami okiennymi podjęliśmy decyzje o wyborze jednego z najlepszych producentów folii, którego renoma i doświadczenie jest niepodważalne.
Folie marki SolarScreen której jesteśmy autoryzowanym punktem montażu charakteryzują się wysoką estetyką, skutecznością działania w przypadku folii przeciwsłonecznych i antywłamaniowych, jakością i dostępnością. Szeroki asortyment sprawia że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
 
Przy pracy z foliami ważne jest aby okres gwarancji był jak najdłuższy, to kryterium spełnia również SolarScreen.
 
Naszym klientom oferujemy również inne sprawdzone marki folii jak ORACAL, ARLON, MACTAC które są uzupełnieniem oferty.


Duży wybór folii przeciwsłonecznych, okiennych i antywłamaniowych

 

Folie okienne nie są zbyt popularnym tematem wśród branży budowlanej. A szkoda! Staramy się udowodnić, że nawet folia przeciwsłoneczna czy folia antywłamaniowa nie musi być nudna. Folie Solar Screen charakteryzują się wysoką estetyką, skutecznością działania, oraz świetną jakością i dostępnością. Dzięki szerokiemu asortymentowi - gwarantujemy Państwo, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym aspektem jest gwarancja na zakupione produkty, dlatego wybierając naszą firmę, otrzymują Państwo długi okres gwarancyjny. Folie okienne przeciwsłoneczne są dzielone na wewnętrzne i zewnętrzne, czyli takie, które są montowane od środka lub od zewnątrz. Wszystko zależy od parametrów danej szyby. Materiał, z którego są wykonane jest bardzo przejrzysty, umieszczamy pod nim cienką warstwę poliestrową oraz powlokę metalizującą, dzięki czemu nasze folie okienne wyglądają bardzo estetycznie. Folie przeciwsłoneczne znajdują idealne zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie nagrzewanie pomieszczeń stanowi spory problem. Przykładem są biura, budynki mieszkalne, poddasza, czy obiekty z przeszklonymi dachami, albo hale produkcyjne. Wybierając naszą ofertę, otrzymują Państwo gwarancję braku zakłóceń widoczności oraz zniekształceń widoku za oknem, dużej odporności mechanicznej na zarysowania oraz zabrudzenia, a także zwiększenie wydajności klimatyzacji. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy z doborem adekwatnej folii - prosimy o kontakt, służymy pomocą.

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved