www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Folie samochodowe chromowane ARLON

Na pierwszy rzut oka folie samochodowe ARLON są podobne do folii samoprzylepnych oferowanych przez inne firmy. Okazuje się jednak, że również wspomniany producent może poszczycić się wyjątkową pozycją w swoim portfolio, jaką niewątpliwie jest folia z efektem chrom. Wspomniane wyroby wyróżniają się sporym lustrzeniem, głębia oraz imponującą elastycznością.

Nowoczesny efekt chrom

Sztandarową pozycją portfolio wyrobów firmy jest folia srebrna chrom 707-2300 Arlon Silver Chrome. Opisywany wyrób jest wysokiej jakości folią PCV zaprojektowaną z myślą o osobach pragnących całkowicie okleić swój pojazd, poddając go radykalnej metamorfozie. Technologia Automotive-X zapewniająca niską przyczepność początkową kleju ułatwia pozycjonowanie folii podczas aplikacji oraz wyprowadzanie pęcherzyków powietrza spod folii. Jakość folii jest bezkonkurencyjna, to obecnie jedna z najlepszych folii chrom z efektem lustra.

« Powrót

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved