www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Folie Avery: połysk, mat albo kameleon?

DECORFOLIE - Autoryzowany Punkt Montażu Folii to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie montażu folii na samochodach i innego rodzaju pojazdach, klientów prywatnych oraz pojazdach firmowych. Stosowane przez nas folie połysk i mat to materiały o wyjątkowo wysokiej jakości tak kultowych marek wyspecjalizowanych w ich produkcji, jak Avery Dennison należąca do ulubionych przez wrapperów. Folie połysk i mat tej firmy cieszą się popularnością ze względu na łatwość aplikacji i wyjątkowo bogatą paletę kolorów w obu wersjach. Nowością oferowaną w ostatnim czasie przez tę markę jest folia AVERY SWF ColorFlow Edition - tzw. folia kameleon, dając efekt zmiany koloru w zależności od kąta patrzenia i padania światła na karoserię samochodu. Folia kameleon to oryginalne rozwiązanie, idealne dla klientów poszukujących możliwości spersonalizowania swojego auta, oklejenia firmowej floty samochodowej, które jednocześnie skutecznie chroni oryginalny lakier przed uszkodzeniami, zachowując wartość pojazdu. Dzięki ich zastosowaniu mamy okazję stworzyć reklamę czy okleinę samochodu lub innego pojazdu, która z pewnością zwróci uwagę i wyróżni się pośród wielu innych kolorów.

Wyróżnij się nieszablonową folią na auto!

Folie Avery Dennison zdobyły swój status dzięki wyjątkowej wytrzymałości i wydajności. Zastosowanie w nich jednego, wielowarstwowego laminatu pozwala na osiągnięcie pożądanego koloru, faktury i ochrony pojazdu, a doskonałe przyleganie wokół krzywizn i w zagłębieniach konstrukcji samochodu umożliwia dokładne oklejenie samochodu. Folie Avery odznaczają się ponadto zastosowaniem technologii Easy Apply stworzonej przez Avery Dennison, która pozwala na łatwe przesuwanie folii i ewentualną zmianę jej pozycji, co znacznie przyspiesza cały proces oklejania samochodu. Szeroki asortyment kolorów folii Avery umożliwia na wykonanie oklejenia dokładnie na zamówienie klienta, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i potrzebami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą folii samochodowych oraz okiennych oraz bezpośredni kontakt w kwestii ustalenia szczegółów zamówienia.

« Powrót

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved