www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Folie samochodowe KPMF – brokatowe lub mat?

W naszym Autoryzowanym Punkcie Montażu Folii - DECORFOLIE oferujemy montaż folii samochodowych, folii okiennych oraz dekoracyjnych, stosując w naszej pracy wyłączenie folie autoryzowanych producentów, jak folie samochodowe KPMF produkowane przez brytyjską firmę KEY PREMIUM MARKING FILM. Założona w 1991 roku firma działa na całym świecie współpracując z dystrybutorami specjalizuje się w foliach umożliwiających odpowiednie oznakowanie samochodów, jak i całkowite odświeżenie ich wyglądu.

Okleiny KPMF do zmiany koloru samochodu

Folie do zmiany koloru KPMF, które proponujemy naszym klientom jako jedni z pierwszych w Polsce, to zarówno folie brokatowe, jak i folie mat o wyjątkowej intensywności dwóch podstawowych kolorów: czarnego i białego. Cechami charakterystycznymi dla folii produkowanych przez tę brytyjską markę, jest wyjątkowa intensywność kolorów. Odcień czerni K88021 BLACK daje efekt eleganckiego połysku i głębi, a odcień bieli K88011 WHITE pozwala na uzyskanie najbielszej bieli z kolorów dostępnych na rynku. Ciekawym rozwiązaniem jest także połączenie folii w odcieniu biała perła znajdującej się w ofercie KMPF z innymi powoduje, że w zależności od kąta padania światła na folię i kąta naszego patrzenia, opalizuje ona, przechodząc w naszym oku w róż, indygo, odcienie błękitu lub zieleni.;

Brokatowe folie do zmiany koloru marki KPMF pozwalają na nadanie każdemu samochodowi indywidualnego charakteru, w zależności od potrzeb klienta. Folie brokatowe mogą być bowiem wykorzystane zarówno do oklejenia poszczególnych fragmentów samochodu, jak i jego całości. Dzięki doskonałemu kryciu, folie KPMF w wersji brokatowej, opalizującej, jak i jako okleina matowa umożliwiają bowiem pokrycie dużych powierzchni. Folia brokatowa, a także okleina matowa tej marki są także odporne na zachlapanie paliwem lub olejami czy uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu elegancki wygląd samochodu jest gwarantowany na długie lata użytkowania.

Nasza bogata oferta materiałów i wieloletnie doświadczenie pozwala nam za zrealizowanie każdego zamówienia. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

« Powrót

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved