www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Folie Oracal do zmiany koloru auta

Zastanawialiście się kiedyś jak zmienić kolor auta? Z pomocą przychodzą folie Oracal, czyli folie do zmiany koloru. Oracal to gruba mocna folia, która charakteryzuje się wysokim połyskiem. Paleta barw to ponad sto dwadzieścia kolorów, do których co roku dochodzą nowości. Dostępne odcienie zaczynają się od żółci, przez czerwień, niebieski, zielony po szarości i lubiany przez wielu czarny kolor. Część kolorów występuje w wersji matalik, w połysku oraz w macie. Producent ciągle dba o to, aby paleta kolorów się powiększała i na rynku było więcej możliwości. Folie do zmiany koloru robią się coraz popularniejsze, wśród osób, które zastanawiają się jak zmienić kolor auta.

Profesjonalna zmiana koloru auta z DecorFolie

Folie Oracal pozwalają również stworzyć efekt kameleona - w zależności od kąta widzenia samochód zmienia swój kolor. Bez problemu nadają się one do aplikacji na nierównych i przetłoczonych powierzchniach, do całkowitej, jak i częściowej zmiany koloru. W naszej firmie, udostępnimy Państwu profesjonalne wzorniki kolorów, dzięki którym można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele, a także dobrać odpowiedni dla siebie kolor. Skorzystanie z naszych usług jest gwarancją wyboru świeżej foli, które trafiają do nas bezpośrednio z magazynu producenta. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego dokładam wszelkich starań, aby skorzystanie z naszych usług było dla Państwa przyjemnością. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem. Zmiana koloru samochodu w końcu jest łatwa i nie kosztuje miliona monet!

« Powrót

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved