www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

NASZE FOLIE - ZMIENIAJĄCE KOLOR
Jako autoryzowany punkt montażu folii stosujemy folie wyłącznie markowe, renomowanych producentów.
 
Zmiana koloru - podstawą jest ORACAL i KPMF w dalszej kolejności ARLON, AVERY, HEXIS, MACTAC oraz folie na specjalne zamówienie.
 
 
FOLIE ORACAL
 
ORACAL, seria 970 Premium Wrapping Cast to gruba mocna folia o wysokim połysku. Paleta to ponad 120 kolorów zbliżonych do kolorów lakierów samochodowych od odcieni żółci przez czerwień, niebieski, zielony po szarości i czerń. Jest złoty, srebrny, perłowy, część kolorów występuje w wersji metalik oraz w połysku jak i macie. Producent dba aby sukcesywnie pojawiamy się nowe kolory które imponują barwą . Nowością są folie z efektem Shift Effect w wersji połysk i mat (satyna). Dzięki unikalnej dwukolorowej wersji folia SHIFT EFFECT  pozwala uzyskać jedyny w swoim rodzaju design każdego samochodu, który w zależności od kąta widzenia zmienia swój kolor niczym kameleon. Nadaje się do aplikacji na nierównych i przetłoczonych powierzchniach, do pełnej jak i częściowej zmiany koloru.
 
 
Na wyposażeniu posiadamy profesjonalne wzorniki kolorów za pomocą których można zobaczyć jak i dobrać kolor oraz porównać z innymi kolorami pozostałych producentów.
 
Dla klienta istotne jest że stosujemy wyłącznie świeże folie, które trafiają do nas bezpośrednio z magazynu producenta. Ten fakt przekłada się również na jakość naszej pracy.
 
DecorFolie jest autoryzowanym punktem montażu folii Oracal Orafol.
 
 
FOLIE KPMF
 
Jako jedni z pierwszych w Polsce mamy doświadczenie na foliach KPMF. Świetne folie od białego i czarnego po kolory brokatowe, perłowe, maty. Dwa podstawowe kolory tego producenta odbiegają od pozostałych. W przypadku czarnego (K88021 BLACK), charakteryzuje się on intensywnością i głębią koloru oraz wysokim połyskiem. W przypadku białego (K88011 WHITE) to najbardziej biały z białych.
 
Paleta tego producenta do doskonałe uzupełnienie innych dostawców folii. Z ciekawych kolorów to biała perła w połączeniu z innymi kolorami, gdzie biały przenika w róż, indygo, niebieski lub zielony zależności od konta padania światła słonecznego i konta pod jakim patrzy się na oklejony pojazd.
 
 
FOLIE HEXIS
 
To bardzo popularne folie zwłaszcza na południu Europy oraz w USA.
 
Cześć kolorów jest zbliżona do kolorów pozostałych producentów jednak są znaczące wyjątki. Hexis dysponuje ciekawymi foliami z fakturą imitującą skórę np Aligatora oraz folie chrom o różnym zabarwieniu. Z całej palety wyróżniają się brokaty.
 
 
FOLIE ARLON
 
Podobnie jak reszta dostawców ma kolory wspólne różniące się jedynie odcieniem. Ale jak każdy producent tak i ten ma coś wyjątkowego a jest nim chrom, charakteryzujący się wysokim lustrzeniem, głębią i elastycznością podczas montażu dając możliwość oklejenia obłych elementów.
 
 
FOLIE AVERY
 
Chyba najbardziej uznane folie przez wrapperów z uwagi na łatwość montażu. Bogata paleta kolorów w wersji połysk i mat. Avery znany jest z wysokiej jakości okleiny chrom występującej w kilku podstawowych kolorach. Z nowości AVERY SWF ColorFlow Edition przypominająca efekt kameleon.
 
 
Folie MACTAC
 
Belgijski producent który w swojej ofercie poza tradycyjnymi kolorami posiada przepiękne satynowe chromy w dziesięciu wariantach kolorystycznych. Jako pierwszy wprowadził również folie flock (efekt zamszu).
 
 
Każda z wyżej wymienionych marek poza foliami do zmiany koloru, posiada w ofercie folie strukturalne imitujące np. karbon, skórę, szczotkowane aluminium którymi można okleić elementy nadwozia oraz wnętrza oraz folie bezbarwne ochronne na lakier.
 
 
Jako firma specjalizująca się w montażu folii jesteśmy w stanie doradzić w jej prawidłowym wyborze. Wskażemy folie które najlepiej sprawdzą się pod kontem jakości, ceny oraz miejsca montażu.
 
W siedzibie naszej firmy dysponujemy wzornikami wszystkich wymienionych marek oraz 3M, TeckWrap, Bruxafol, GrafiWrap.

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved