www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - CARBON 3D, CHROM
Carbon oraz Chrom do niedawna były nieosiągalnymi powłokami na pojazdach poza wyspecjalizowanymi warsztatami które takie usługi świadczą jak np. galwanizernie a większa część z obecnych projektów w ogóle nie mogłaby być zrealizowana ze względów technologicznych czy kosztowych.
Nowe technologie i rozwój branży poligraficznej, chemicznej i tworzyw sztucznych pozwoliły na uzyskanie folii które w 100% odzwierciedlają efekt carbon oraz chrom a ich różnorodna kolorystka pozwala dopasować się do obecnie panujących trendów.
 
Wszystkie rodzaje folii można łączyć ze sobą tworząc indywidualne projekty.
 
Nasz zespół montażystów posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające odbyte szkolenia w kraju i zagranicą. Posiadamy wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobytą przez lata również jako podwykonawcy innych firm co świadczy o naszych wysokich kwalifikacjach. Prowadzimy również zewnętrzne szkolenia praktyczne z aplikacji folii.
 

Folie Carbon (karbon) w Poznaniu

Jeżeli cenisz oryginalność oraz lubisz się wyróżniać z tłumu folie Carbon do oklejania samochodów lub jego elementów są dla Ciebie. Odważny design auta, jaki można uzyskać z użyciem tego typu folii przykuwa uwagę przechodniów. Zapraszamy do nas, Poznań i okolice stanowi rejon, w którym możemy Państwu zaprezentować nasze dotychczasowe realizacje. Ten alternatywny sposób zmiany koloru auta jest coraz bardziej modny i popularny. Pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt. Można okleić całe auto lub poszczególne elementy takie jak listwy, lusterka czy spoilery. Wyczuwalna struktura oraz ochrona lakieru zapewniają folie Carbon. Poznań jest miastem, w którym możesz sprawić swojemu samochodowi niepowtarzalny wygląd. W zależności od miejsca montażu oraz koloru, folie o strukurze Carbon 3D (karbonu) pozwalają uzyskać efekt sportowy, a także nadać elegancji. Sam zdecyduj jak ma wyglądać Twoje auto, banalna kolorystyka jest masowa i nudna. Folie samochodowe zapewnią indywidualny i niepowtarzalny styl. Zmień swoje auto nie do poznania i jednocześnie zapewnij ochronę lakierowi przed drobnymi zarysowaniami oraz blaknięciem. Folie Carbon to nasza specjalność, zapraszamy do miejscowości Poznań. Folie strukturalne pozwalają uzyskać efekt który lakierowaniem jest nie możliwy do uzyskania. Wyselekcjonowana przez nas folia Carbon trafia w gusta najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość produktów zapewnia ich długotrwałe użytkowanie. Warto dodać, że samochód oklejony dobrą folią spowoduje wzrost wartości pojazdu. Usługi realizujemy wyłącznie na markowych sprawdzonych foliach z długim okresem gwarancji. Dostępne są właśnie u nas, np. niepowtarzalne Carbon 3D takich marek jak KPMF oraz ORACAL. Poznań jest miejscem, gdzie mieści się siedziba naszej firmy i mogą Państwo skorzystać z profesjonalnej oferty oklejania samochodów, motocykli, quadów.

 

Efekt Chrom - Poznań

Folie z efektem Chrom do niedawna były nieosiągalnymi powłokami na pojazdach poza wyspecjalizowanymi warsztatami, które takie usługi świadczą jak np. galwanizernie które oferują chromowanie elementów nadwozia czy części motocyklowych. Na dodatek większa część z obecnych projektów w ogóle nie mogłaby być zrealizowana ze względów technologicznych lub kosztowych. Rozwiązanie przyniósł rozwój nowych technologii oraz branży poligraficznej, chemicznej, a także tworzyw sztucznych. W końcu udało się uzyskać folie, które w 100 procent odzwierciedlają efekt Chrom. Folia tego typu cechuje się ponadto różnorodną kolorystką, dzięki czemu może dopasować się do obecnie panujących trendów. Wszystkie rodzaje folii można łączyć ze sobą tworząc indywidualne projekty. Dzięki temu można uzyskać nieograniczoną wprost ilość efektów. Lubimy tworzyć oryginalne rozwiązania, więc jeśli masz jakiś pomysł, chętnie zastosujemy nasze folie z efektem Chromu. Poznań jest siedzibą naszej firmy i tam realizujemy wszystkie nasze projekty. Jednak nie musisz do nas przyjeżdżać w sprawie konsultacji. Napisz do nas i przedstaw swój pomysł, a my go przeanalizujemy. Nasz zespół doświadczonych montażystów posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające odbyte szkolenia w kraju i za granicą. Posiadamy wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobytą przez lata również jako podwykonawcy innych firm co świadczy o naszych wysokich kwalifikacjach. Prowadzimy również zewnętrzne szkolenia praktyczne z aplikacji folii. Poznań – oddział jest siedzibą wielu naszych szkoleń, ale oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do tych okolic. Zobacz efekty naszej pracy na zdjęciach umieszczonych w galerii oraz na portalach społecznościowych. Przekonaj się sam, że proponujemy usługi na najwyższym poziomie w zakresie montażu folii Chrom. Folia przez nas używana jest najwyższej jakości, dzięki czemu gwarantujemy jej trwałość nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Naszym celem jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego też staramy się jak najdokładniej aplikować takie falie. Poznań nie musi być jedyną siedzibą pięknych aut - zapraszamy do nas i Ciebie!

 

 

Folie Carbon w PoznaniuFolie Chrom w Poznaniu

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved