www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Oklejanie samochodów – galeria

Naszą pasją jest oklejanie samochodów. Galeria ukazuje możliwości wizualnego tuningu z użyciem folii. Coraz większa rzesza osób decyduje się na oklejenie samochodu zamiast kosztownego procesu lakierowania. Folia pozwala zmienić kolor całego auta lub jego poszczególnych elementów. Bardzo popularne jest oklejanie miejsc narażonych na uszkodzenia mechaniczne specjalną folią ochronną na lakier.
Ponadto każdy może doświadczyć szybkiej zmiany wizerunku poprzez profesjonalne oklejanie samochodów foliami do zmiany koloru lub folią z grafiką. Galeria prezentuje wykorzystanie metody wrappingu dla firm usługowych. Z naszych usług korzystają bardzo często firmy spedycyjne. Reklama oraz grafika jest także wykonywana w ramach usługi, którą jest oklejanie samochodów. Galeria zaprezentowana poniżej ze zdjęciami naszych możliwości jest źródłem takich przykładów.


Oklejanie aut – galeria naszych dokonań

Przyciemnianie szyb z wykorzystaniem folii nowej generacji Panthera to bardzo nowoczesne i popularne oklejanie aut. Galeria prezentuje nałożone ceramiczne oraz metalizowane folie, które zapewnieniają prywatność i sprawiają, że pojazd nabiera indywidualnego charakteru. Stosowane przez nas folie zapewniają z powodzeniem kilkuletnie użytkowanie. Poznań i okolice jest regionem, gdzie nasza firma Decorfolie z wykorzystaniem profesjonalnych folii wykonuje oklejanie aut. Galeria obrazuje nasze projekty z użyciem materiałów renomowanych marek takich jak Oracal, Avery, Arlon, KPMF i inne. Poznań (Wielkopolska) jest miejscem, gdzie zrealizowaliśmy najwięcej projektów klientów indywidualnych oraz firm. Idealne rozwiązanie dla osób, które szybko i tanio chcą zmienić wizualny wygląd swojego pojazdu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią, gdzie przedstawiamy zdjęcia naszych zrealizowanych projektów na terenie miasta Poznań.

 

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved