www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

NASZE FOLIE - PRZYCIEMNIAJĄCE SZYBY

Przyciemnianie szyb z DECORFOLIE w Poznaniu

 

Przyciemnianie szyb to jedna z kluczowych usług jakie oferujemy, dlatego podstawą naszej pracy są sprawdzone, najlepsze folie. Oferujemy profesjonalny montaż folii przeciwsłonecznych i przyciemniających.
 
Folie z serii Panthera Premium Metalized to metalizowana folie klasy premium, które opracowano z myślą o przyciemnianiu szyb. Zapewniają najwyższą jakość i wydajność. Panthera to folia, dzięki której można uzyskać piękny wygląd samochodu oraz zredukować ciepło przedostające się przez szyby nawet o ok. 70%. Redukcja ciepła (promieni IR oraz promieni ultrafioletowych) to ograniczenie przyczyn udaru u osób wrażliwych i u dzieci. Użycie folii (dzięki odbiciu nadmiaru ciepła) wpływa na widoczną poprawę skuteczności klimatyzacji. Jeżeli interesuje Państwa efekt przyciemnienia szyby w samochodzie, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej oferty.
 
Stosowana przez nas folia Panthera nadaje szybom dodatkową wytrzymałość. W przypadku uszkodzenia ofoliowanych szyb tylnych, bocznych, chroni ona pasażerów oraz dzieci przewożone w fotelikach, przed odpryskami szkła.
 
Takimi parametrami w długim okresie charakteryzują się wyłącznie markowe folie klasy premium. Producent na folie Panthera Premium Metalized udziela 15 lat gwarancji, a w niektórych przypadkach gwarancja na folie gwarantujące efekt przyciemnienia szyby jest dożywotnia.
 

Folie przeciwsłoneczne – odpowiedni montaż

 

W siedzibie naszej firmy dysponujemy wzornikami porównawczymi, technicznymi, gdzie klient z naszą pomocą dokona trafnego wyboru i wybierze odpowiednie dla siebie folie przeciwsłoneczne. Montaż, który oferujemy, jest w pełni profesjonalny i z pewnością sprosta oczekiwaniom nawet bardzo wymagającej grupy odbiorców.
 
Poza folią Panthera dysponujemy wzornikami innych producentów, z których także korzystamy, jeżeli klient oczekuje innych rozwiązań np. kolorystycznych.
 
Dla wymagających klientów oferujemy na szyby przednie, boczne folie ceramiczne. Przeźroczysta, dodatkowa ochrona bez widocznego efektu przyciemnienia polecana jest głównie do montażu na fabrycznie przyciemnione szyby tylne nie posiadające właściwości redukujących nagrzewanie wnętrza samochodu. Folia ceramiczna rewelacyjnie sprawdza się na szybach przednich bocznych i na szybie czołowej, dając bezkompromisową ochronę redukując średnio 70 procent odczuwalnej energii cieplnej.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta obejmująca montaż folii przeciwsłonecznych różnego rodzaju, zachęcamy do kontaktu.
 

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved