www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

AUTO FOLIE: - FOLIE TUNINGOWE

Designerskie folie tuningowe

Modyfikacje samochodu to nie tylko zwiększania jego osiągów. Oprócz poprawek silnika czy zawieszenia istnieje jeszcze inna możliwość. Wykorzystując folie tuningowe można bez problemu zmienić wygląd zewnętrzny samochodu. Sprawimy, że Państwa auto stanie się niepowtarzalne. Działamy w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego a w przypadku dużych zamówień rozszerzamy swoje usługi na cały kraj. Nasze folie do tuningu aut pochodzą od renomowanych producentów.

 

Profesjonalne materiały i obsługa w Poznaniu

Nasi wykwalifikowani pracownicy doskonale wiedzą jak należy montować folie do tuningu. Są utalentowani, a doświadczenie zdobywali podczas wyjazdów do Korei Południowej oraz Dubaju. Jako firma posiadamy certyfikaty potwierdzające odbyte szkolenia. Oddając nam auto, mogą Państwo mieć pewność, że folie tuningowe zastaną perfekcyjnie nałożone. Warto teraz wspomnieć o materiale, z którym pracujemy. W naszej ofercie znajdują się folie matowe lub połyskujące, metalizowane, strukturalne, carbon i chrom. Folie do tuningu aut kupujemy wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Oracal, Avery, Arlon, KPMF. Jesteśmy też autoryzowanym punktem montażu folii pierwszej z wymienionych firm. W Poznaniu nie znajdziecie Państwo lepszego warsztatu z tego typu usługami.

 

 

Całość lub detale – folie do tuningu

Folie do tuningu są w stanie całkowicie zmienić wygląd każdego auta. Nie ważne czy jest to samochód prosto z salonu, czy też używany od kilku lat. Nasi pracownicy dokładnie przeniosą na karoserię każdy wzór, jaki sobie Państwo zażyczą. Współpracujemy z profesjonalnym grafikiem, który zaprojektuje i idealnie rozmieści folie z grafiką do tuningu aut. Upiększanie samochodu za pomocą proponowanych przez nas materiałów posiada wiele zalet. Po pierwsze auto wyposażone w folie do tuningu zyska niepowtarzalny wygląd. Będzie się wyróżniać na ulicach, indywidualnie dobrany projekt sprawi, że cały Poznań będzie zachwycony Państwa pojazdem. Kolejna zaleta to odwracalność procesu. Dzięki zastosowaniu folii uzyskany efekt może zostać cofnięty. Jeżeli więc znudzi się Państwu wybrany wygląd karoserii, można bez problemu wymienić folie tuningowe. Poznań to miasto wielu możliwości, w tym samym kierunku podąża nasza firma, chcemy zapewnić Klientom wiele opcji do wyboru. Folie tuningowe do aut i ich zastosowanie w zmianie wyglądu samochodu to rozwiązanie pozwalające sporo zaoszczędzić. Tradycyjna metoda lakierowania pochłania duże środki finansowe i nie jest tak wydajna, nie jest też odwracalna. Oferowane przez nas folie posiadają różne struktury oraz kolory, dzięki czemu jest więcej możliwości dopasowania projektu do potrzeb klienta. Warto, więc odwiedzić Poznań i naszą firmę mieszczącą się w tym mieście.

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved