www.decorfolie.pl
New Page 1

FOLIE OCHRONNE NA LAKIER "STONE PROTECT", DLA ZAPEWNIANIA MAXIMUM BEZPIECZEŃSTWA

WIĘCEJ

New Page 1

POSIADAMY BOGATĄ OFERTĘ FOLII DO PRZYCIEMNIANIA SZYB

WIĘCEJ

New Page 1

CARBON 3D - TUNING ZEWNĘTRZNY I WEWNĘTRZNY

WIĘCEJ

New Page 1

ZMIANA KOLORU SAMOCHODU Z FOLIAMI TYPU "COLOR CHANGE", BOGATA PALETA BARW !

WIĘCEJ

New Page 1

FOLIE ANTYWŁAMANIOWE, DEKORACYJNE, LUSTRZANE, PRZYCIEMNIAJĄCE

WIĘCEJ

Folie do tuningu wizualnego Hexis – brokatowe lub imitujące skórę

Folie Hexis dobitnie potwierdzają tezę, ze wygląd samochodu nie musi emanować nużącą monotonią. Twórcy marki, którzy poza tradycyjnymi autami produkują również między innymi folie przeznaczone do motocykli i łodzi proponują swoim klientom wyjątkową okazję do stworzenia niepowtarzalnego wizerunku posiadanego pojazdu bez konieczności lakierowania. Dzięki imponującej palecie wzorów i kolorów, w jakich są dostępne folie do tuningu wizualnego oferowane przez wspomnianego producenta, kierowca zyskuje sposobność zrealizowania nawet najbardziej abstrakcyjnego pomysłu. Choć paleta kolorów jest niezwykle bogata, to jednak najbardziej cenionymi wśród klientów tej marki rozwiązaniami są folie brokatowe oraz folia imitująca skórę.

Marka Hexis jest europejskim pionierem w zakresie produkcji folii samoprzylepnych wykorzystywanych w tuningu. Firma zdobyła zaufanie posiadaczy aut przede wszystkim w USA oraz Hiszpanii, Francji i Włoszech. Pomimo faktu, że część wzorów opisywanego producenta odzwierciedlanajbardziej popularne w branży koncepcje stylistyczne, firma odważyła się wprowadzić na rynek folie do tuningu wizualnego wyróżniające się unikalną i bezkompromisową stylistyką, które są zdecydowanym wyjątkiem od tej reguły. Przykładami takich wyrobów jest folia imitująca skórę aligatora oraz folie typu Chrom charakteryzujące się odmiennym zabarwieniem. Imponującą oryginalnością na tle szerokiego spektrum oferowanych wyrobów wyróżniają się natomiast folie brokatowe.

Folie Hexis są praktyczne w użytkowaniu, Klient decydujący się na zakup tego rodzaju produktu otrzymuje gwarancję zabezpieczenia lakieru przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, które zaszły w wyniku codziennej eksploatacji pojazdu. Co więcej, parametry techniczne opisywanych wyrobów usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Folie marki Hexis z linii HX20000 składają się bowiem z wytrzymałej wielowarstwowej powłoki winylowej, która jest stabilizowana cienką warstwą akrylowego kleju zapewniającego szybką aplikację oraz umożliwia łatwe uwalnianie się powietrza.

« Powrót

 

 

      

 

 

Autoryzowany Punkt Montażu folii samochodowych i okiennych Oracal - ORAFOL Europe GmbH, oraz SOLAR SCREEN INTERNATIONAL S.A.

 

Copyright©decorfolie.pl All rights reserved